z1.png
z1.png
Pavlína Dobrá .jpeg

Justin Kilcullen-Nichols pochází z ospalého obchodního města ve Spojeném království jménem Newbury, ale od roku 2008 žije v zámoří jako mezinárodní učitel. Po absolvování BSc s Čestným uznáním  v mořské biologii a následném PGCE v sekundární vědě na Portsmouth University, jeho učitelská kariéra ho zavedla z Dauhá do Bukurešti, Prahy, Kyjeva, Sofie, Abu Dhabi, Cluj-Napoca a nakonec zpět do města, které považuje za domov, Prahy.

 

Justin začal svou učitelskou kariéru jako učitel biologie poté, co vyučoval Cambridge IGCSE a A-levels a IB Diploma, než se přesunul do vedení. Vedl vědecké oddělení vynikající školy akreditované BSO, kde jim výsledky zkoušek studentů spolu s komplexním kariérovým poradenstvím umožnily přístup na nejlepší univerzity na světě. Jako vedoucí  dohlížel na růst a rozvoj malé školy se 180 studenty a ve své čtyřleté roli ředitele mezinárodní školy v Bulharsku ji vedl k tomu, aby se stala akreditovanou školou s více než 550 studenty.

Justin se zavázal k neustálému profesnímu rozvoji a vždy hledá způsoby, jak zlepšit svou praxi. Je vyškoleným peer akreditátorem COBIS a školním inspektorem vyškoleným v BSO, absolvoval několik kurzů souvisejících s tvorbou osnov v Cambridge a osnov IB. Jako Designated Safeguarding Lead absolvoval školení Safeguarding a Child Protection a díky své práci

s dětmi, které potřebují inkluzivní vzdělávání, obdržel pochvalu od nevládní organizace v Bulharsku.

 

Mimo vzdělání se snaží udržovat v kondici, cvičí lukostřelbu a často si vybere cestu pro jízdu beze směru, dokud neobjeví něco nového a zajímavého.

 

Justin je nadšený z toho, že je součástí Leonardo da Vinci Academy, a těší se, že bude součástí dynamického, profesionálního týmu, který se snaží pro dobro celé naší komunity vzbudit lásku k učení.

tudents is to teach them that language is an artform, and she believes that by giving them the tools to express and create with a new language in a safe and nurturing environment, they’ll be able to continue studying whatever and wherever they want to with confidence.

Pavlína Dobrá graduated from the Charles University in Prague where she studied the Faculty of Education. Her experience with children started as an au-pair in Linz and continued through the different ways of leading children to become a second grade teacher. In addition to her work at school, Pavlína is also part of an IT start-up that helps her explore the world of new ways of working. This also inspires her in her work with children, where she strives to ensure that children are able to adapt quickly to change while still enjoying their work. Outside of school, Pavlína is a big fan of traveling, sports and meeting new people.