z1.png
z1.png
red.png

Justin Kilcullen-Nichols pochází z ospalého obchodního města ve Spojeném království jménem Newbury, ale od roku 2008 žije v zámoří jako mezinárodní učitel. Po absolvování BSc s Čestným uznáním  v mořské biologii a následném PGCE v sekundární vědě na Portsmouth University, jeho učitelská kariéra ho zavedla z Dauhá do Bukurešti, Prahy, Kyjeva, Sofie, Abu Dhabi, Cluj-Napoca a nakonec zpět do města, které považuje za domov, Prahy.

 

Justin začal svou učitelskou kariéru jako učitel biologie poté, co vyučoval Cambridge IGCSE a A-levels a IB Diploma, než se přesunul do vedení. Vedl vědecké oddělení vynikající školy akreditované BSO, kde jim výsledky zkoušek studentů spolu s komplexním kariérovým poradenstvím umožnily přístup na nejlepší univerzity na světě. Jako vedoucí  dohlížel na růst a rozvoj malé školy se 180 studenty a ve své čtyřleté roli ředitele mezinárodní školy v Bulharsku ji vedl k tomu, aby se stala akreditovanou školou s více než 550 studenty.

Justin se zavázal k neustálému profesnímu rozvoji a vždy hledá způsoby, jak zlepšit svou praxi. Je vyškoleným peer akreditátorem COBIS a školním inspektorem vyškoleným v BSO, absolvoval několik kurzů souvisejících s tvorbou osnov v Cambridge a osnov IB. Jako Designated Safeguarding Lead absolvoval školení Safeguarding a Child Protection a díky své práci

s dětmi, které potřebují inkluzivní vzdělávání, obdržel pochvalu od nevládní organizace v Bulharsku.

 

Mimo vzdělání se snaží udržovat v kondici, cvičí lukostřelbu a často si vybere cestu pro jízdu beze směru, dokud neobjeví něco nového a zajímavého.

 

Justin je nadšený z toho, že je součástí Leonardo da Vinci Academy, a těší se, že bude součástí dynamického, profesionálního týmu, který se snaží pro dobro celé naší komunity vzbudit lásku k učení.