z1.png
z1.png
indian2.jpg

Princ V. Allum se narodil na ostrově Mauritius a vystudoval architekturu a strukturu na Industrial and vocational training board of Mauritius.

Strávil dva roky studiem alternativních terapií a medicíny, magnetické terapie, naturopatie, ajurvédy a reiki v Indii, jeden rok v Japonsku studiem akupunktury a Chi Quong a pět let studiem anatomie, akupunktury, akupresury a kurzů klinických metod (CCM) na institutu Alternativní Medicíny.

V roce 2000 se stal národním mistrem státu Mauricius v oblasti alternativních terapií a jógy.

Na ostrově Reunion, francouzské kolonii poblíž ostrova Mauricius, Prince přes 15 let úzce spolupracoval s ministerstvem zdravotnictví a sportu a působil v řadě luxusních hotelů jako fyzioterapeut a týmový manažer ve wellness a spa.

Prince je vášnivý učitel jógy s více než 30 lety profesionálních zkušeností v navrhování a vedení lekcí flow a vinyasa, hatha, kundalini a rádža jógy. Když mu bylo deset, začal cvičit jógu a od svého učitele se naučil také masážní a fyzioterapeutické techniky.

Kromě svých profesionálních aktivit se Prince věnuje koníčkům, jako je astrologie, věštění z ruky, numerologie, hypnóza, paranormální aktivity a kvantová fyziologie.

 

Prince touží sdílet své odborné znalosti a vášeň se žáky Akademie Leonardo da Vinci prostřednictvím svých lekcí jógy každý týden.