top of page

Od září 2024 budeme mít již 3. ročník našeho 4. letého gymnázia. 

S potěšením oznamujeme, že se naše škola rozrůstá. Od září 2024 bude mít naše gymnázium 10. a 11. a 12. třídu s prvními absolventy v roce 2025-2026. 11. třída je velmi zásadní, studenti projdou svými prvními mezinárodními zkouškami - IGCSE, které zaštiťuje Pearson/Edexcel. Pro studenty to bude doposud nejvíce akademický rok a my jsme hrdí na jejich dosavadní úspěchy.

Gymnázium

10. - 13. třída

Leonardo V.  Academy je mezinárodní škola, která kombinuje české kurikulum

s moderními vzdělávacími trendy ve světě.

Naše střední škola se zaměřuje na všestranný rozvoj našich studentů, aby byli schopni skvěle obstát v neustále se měnícím světě. Zaměřujeme se na čtyři hlavní oblasti:

Akademické vzdělání: Poskytujeme celosvětově uznávané vzdělání, které umožní našim absolventům přístup na nejlepší univerzity ve světě.

 

Pocit duševní pohody: Záleží nám na emoční pohodě našich studentů. Pěstujeme jejich psychickou odolnost, aby byli schopni si udržet svůj psychický komfort a zároveň neměli zábrany v případě potřeby požádat o pomoc.

 

Vedení: Poskytujeme našim studentům zkušenosti  a dovednosti potřebné k tomu, aby se stali dobrými vůdci sami sobě i ostatních.

 

Globální povědomí: Všichni naši studenti si uvědomují své místo ve světě a jsou tolerantní, chápající a vstřícní k ostatním.

.

WhatsApp Image 2022-08-02 at 01.16.37.jpeg
bottom of page