top of page

Zástupce pro mezinárodní program

Anthony Tucker

anthony.tucker@lvacademy.cz

1.jpg

Zakladající ředitelka 

Mgr. Věra Komárová

principal@lvacademy.cz

Kateřina Fitaire.jpg

Manažerka pro příjem žáků

Kateřina Fitaire

katerina.fitaire@lvacademy.cz

RNDr. Alena Bartoňová, MBA.jpg

Výkonná ředitelka 

RNDr. Alena Bartoňová, MBA 

alena.bartonova@lvacademy.cz

1.jpg

Zakladatelka / ředitelka 

Mgr. Věra Komárová

principal@lvacademy.cz

aneta tisolova.jpg
rich.jpg
alen.jpg

Zástupce pro mezinárodní program

Ing. Anette Tizolová, Ph. D.

anette.tizolova@lvacademy.cz

pavlina.jpg

IB koordinátor 

Richard Jackson

richard.jackson@lvacademy.cz

pl.jpg

Výkonná ředitelka 

 RNDr. Alena Bartoňová, MBA

alena.bartonova@lvacademy.cz

Kateřina Fitaire.jpg

Zástupce pro MŠMT

Pavlína Dobrá

pavlina.dobra@lvacademy.cz

Školní poradce

Jiří Luka

jiri.luka@lvacademy.cz

Zástupce pro příjem studentů

Kateřina Fitaire

katerina.fitaire@lvacademy.cz

ask.jpg

Manažer kvality a komunikace

Michaela Mašková

michaela.maskova@lvacademy.cz

rebeca.jpg

Učitelka anglického jazyka

Rebecca Hume

rebecca.hume@lvacademy.cz

Artur Ország.jpg

Učitel hudební a tělesné výchovy

Artur Ország

artur.orsag@lvacademy.cz

wolf.jpg

Učitel společenských věd

Wolfgang Rafert

wolfgang.rafert@lvacademy.cz

luka.jpg

Učitel matematiky

Lukáš Heriban

lukas.heriban@lvacademy.cz

Tereza Niku.jpg

Učitelka hudební výchovy a 1. stupně

Tereza Niku

tereza.niku@lvacademy.cz

jit.jpg

Učitelka 1. stupně ZŠ a družiny

Jitka Nejedlá

jitka.nejedla@lvacademy.cz

uc55.jpg

Lektorka francouštiny a češtiny

Markéta Dubová

marketa.dubova@lvacademy.cz

rec.jpg

Recepční

Patricie Linhartová

recepce@lvacademy.cz

zad.jpg

Učitelka dramatické výchovy

Zdeňka Žádniková

zdenka.zadnikova@lvacademy.cz

ff.jpg

Učitel ekonomie a anglického jazyka

Trevor Tabone

trevor.tabone@lvacademy.cz

u2.jpg

Učitelka španělštiny

Maria Nieves

maria.nieves@lvacademy.cz

zabka.jpg

Učitelka matematiky

Simona Žabková

simona.zabkova@lvacademy.cz

Martina Velik.jpg

Zástupce SEN a učitelka matematiky

Martina Velik

martina.velik@lvacademy.cz

martin.jpg

Učitelka 1. stupně ZŠ 

Miroslava Martini

miroslava.martini@lvacademy.cz

original-875D293F-F913-470C-B7E2-3631C5C5B9F7.jpeg

Učitelka českého jazyka a literatury

Marie Vávrová

marie.vavrova@lvacademy.cz

PHOTO-2023-11-11-06-45-12.jpg

Učitel francouštiny

Luc Thorel

luc.thorel@lvacademy.cz

ruz.jpg

Marketing & Social Media

Martin Růžička

martin.ruzicka@lvacademy.cz

jarka.jpg

Školní psycholožka

Jarka Toutonghi

jarka.toutonghi@lvacademy.cz

blanka-hudeckova.jpg

Lektorka Cermat testů

Blanka Hudečková

blanka.hudeckova@lvacademy.cz

tim.jpg

Učitel 1. stupně ZŠ

Tim Day

timothy.day@lvacademy.cz

Smolka.jpg

Učitel matematiky

Rudolf Šmolka

rudolf.smolka@lvacademy.cz

gilbert.jpg

Učitel umění a historie

Gilberto Conti 

gilberto.conti@lvacademy.cz

Lenka Němcová.jpg

Učitelka 1. stupně ZŠ

Lenka Němcová

lenka.nemcova@lvacademy.cz

barb.jpg

Učitelka českého jazyka a literatury

Barbora Kostelníková

barbora.kostelnikova@lvacademy.cz

sab.jpg

Učitelka přírodních věd

Sabina Abbrent

sabina.abbrent@lvacademy.cz

David-Lalik.jpg

Školník

David Lalik

david.lalik@lvacademy.cz

dunstan2.jpg

Učitel angličtiny a filosofie

Dunstan Clarke

clarke.dunstan@lvacademy.cz

s.jpg

Učitelka výtvarné výchovy

Silvia Vezzuto

silvia.vezzuto@lvacademy.cz

yael2.jpg

Učitelka angličtiny

Yael Schoultz

yael.schoultz@lvacademy.cz

mat3.jpg

Učitel matematiky

VÍt Beneš

vit.benes@lvacademy.cz

Asistentka učitele-Teachers Assistant.jpg

Učitelka 1. třídy

Ghaid Brimo

ghaid.brimo@lvacademy.cz

asidy.jpg

Učitelka 1. stupně ZŠ

Cassidy Ford

cassidy.ford@lvacademy.cz

pospisil.jpg

Učitel výpočetní techniky

Petr Pospíšil

petr.pospisil@lvacademy.cz

u3.jpg

Personální oddělení

Hana Cooke

hana.cooke@lvacademy.cz

bottom of page